1xbet cards

1xbet a vklady kartou, jak na to? Velký přehledný návod

1xbet bankovní karty

Platba platební kartou patří mezi standardní možnosti většiny sázkových kanceláří, proto ani 1xbet není výjimkou. Obecně patří tato platební metoda k těm mezi hráči nejvíce využívaným. Konkrétně sázková kancelář podporuje karty následující:

Visa

MasterCard

Card „Mir“

Maestro

China Union Play

Entropay

ATM Online

Prepaid card

Wimo Wallet

Využití platebních karet pro vklad má výhodu především v tom, že převod peněz lze realizovat okamžitě a není nutné platit servisní poplatek. Minimální výše vkladu u většiny karet činí 1 EUR. Minimální výše výběru činí u libovolné platební metody 2 EUR, maximální limit žádným způsobem omezen není.

Výjimkami, kde je nutné zaplatit servisní poplatek, jsou:

ATM Online – 50 000 VND

Prepaid card – 50 000 VND

Wimo Wallet – 50 000 VND


Návod na výběr platební kartou.

Výběr nebo vklad platební kartou je velmi jednoduchý. Prvním krokem u jakékoli sázkové kanceláře je registrace vlastního účtu, jinak takovéto služby využívat nelze. Po přihlášení se do svého 1xbet účtu si vyberete příslušnou sekci a zvolíte vklad nebo výběr a konkrétní částku. V případě převodu prostřednictvím bankovní karty není většinou nutné již čekat na dokončení celého procesu, transakce se provede ihned.


Co potřebujeme k převodu peněz

Obecně je nutné si zvolit požadovaný typ karty, dále zadat částku a vyplnit údaje o kartě. Zadáváme tedy údaje podobně, jako bychom kartou běžně platili. To znamená, že budeme zejména potřebovat její 16místné číslo, dále datum, kdy kartě vyprší platnost a jméno a příjmení jejího majitele. U některých karet může být tento proces o něco delší a vyžadovat navíc ještě údaje o pasu, adresu a kontaktní telefon. Jakmile pošlete svůj požadavek, zobrazí se vám informace o odeslané žádosti. Zadané údaje se poté ověří a jestliže jsou správné, transakce je úspěšně realizována. Ke zpracování údajů dochází nepřetržitě 24 hodin denně, přesto se může stát, že se objeví problém a převod se opozdí, buďte tak i na tuto možnost připraveni.


Ověřování identity

Registrace nebo výběr prostředků vyžaduje v některých případech ověření identity. Společnost si může vyžádat vaše identifikační údaje, případně ještě i fotografii.

Dostupné měny

1xbet nabízí celou řadu jazykových mutací pro různé země, takže můžete vklady a výběry realizovat i v příslušné měně. Těch je v současné době cca 50.

Problémy s vklady a výběry a technická podpora

Pokud potřebujete svůj výběr zrušit, opět lze využít toho, že zpracovávání požadavků klientů se věnují zaměstnanci 1xbet nonstop. V případě potřeby je tak nejvhodnější se kdykoli obrátit s konkrétním dotazem přímo na technickou podporu, kde s vámi vaši žádost budou řešit.