1xbet mobile 2

1xbet mobilní platby – plaťte kdykoli a kdekoli s telefonem

1xbet mobilní platby

Mobilní platby si cestu našly také do světa hazardních her. Co všechno mohou hráči využít u 1xbet, jakým způsobem se platby realizují a jaké výhody tento způsob placení přináší?

Jak fungují mobilní platby

Velmi jednoduše řečeno dokáže mobil nahradit peněženku a lze ho použít k zaplacení určité služby nebo případně i zboží. Částka se zaúčtuje na vrub účtu zákazníka. Jedná se o nový způsob transakcí, jehož popularita stále stoupá, a to zejména v Evropě a asijských zemích. V současné době asi nejznámějšími platformami jsou Apple Pay nebo Google Pay.


Existují čtyři základní modely mobilního placení:

tzv. premium SMS založené na transakčních platbách

přímé mobilní vyúčtování

mobilní internetové platby WAP

bezkontaktní technologie NFC

Přičemž vklad prostřednictvím SMS platí mezi hráči za jednu z mimořádně oblíbených možností. A to zejména pro svou nenáročnost a širokou dostupnost. Stačí si v rozhraní sázkové kanceláře 1xbet vybrat požadovaného operátora, vepsat částku a počkat, až vám provozovatel pošle v SMS kód. Ten vepíšete do platební brány, vše potvrdíte a odešlete. Tím by mělo být vše splněno, celý proces tak nezabere déle než pár minut.

Zadaná částka se posléze jednoduše odečte z kreditu nebo se napočítá do měsíčního vyúčtování. Platební metoda je nenáročná na provedení, navíc i v současné době ne každý je vlastníkem chytrého telefonu, což u tohoto postupu není vyžadováno.

Nevýhodou jsou limity na výši částky, kterou si můžete díky SMS na svůj herní účet vložit i ne úplně dobrá místní dostupnost takovéto možnosti, která konkrétně například v České republice narazila na legislativní omezení.


Výhody mobilních plateb

Z pohledu zákazníka se jedná o platbu jednoduchou a velmi pohodlnou. A samozřejmě i bezpečnou s dodržováním adekvátních zásad. S mobilním telefonem bychom měli zacházet, pokud ho využíváme k placení, úplně stejně jako s peněženkou. To znamená nenechávat ho bez dozoru a nedávat do ruky úplně každému. U 1xbet můžete tímto způsobem zajistit okamžitý převod peněz. Služba je navíc bez servisního poplatku. Minimální výše vkladu je od 1 EUR.


Nevýhody mobilních plateb

Nevýhodou je především to, že mobilní platby zatím nejsou tolik rozšířené, proto tento způsob placení není dostupný v každém regionu. Před provedením vkladu si tak nezapomeňte vždy tuto skutečnost zkontrolovat. U 1xbet lze využít následující systémy:

Beeline

MTS

Tele2

MegaFon

Flooz

M-Pesa Kenya

Airtel Uganda

MTN Uganda

Orange Cameroon

Equity EazzyPay

Asia Hawala

Zain Cash

MTN Cameroon

Orange Egypt

Vodafone Egypt

Orange Senegal

Tigo Cash

MTN Ghahan

U Tele2 je započítán poplatek ve výši 8,5 %.