1xbet mobile

1xbet směnárny elektronických měn můžete využívat i vy

1xbet směnárny elektronických měn

Pod pojmem peníze si představíme nejspíše jen jejich fyzickou podobu v našich peněženkách. V současné době se již ale také dají využívat peníze digitální. Co vlastně je digitální měna a jak s ní pracovat při vkladech v sázkových kancelářích?

Digitální (elektronická) měna je:

Digitální měna je, zjednodušeně řečeno, taková měna, která nemá fyzickou podobu. Přestože z pohledu legislativy se vlastně o měnu jednat nemusí. Například české zákony tak digitální měnu na úroveň běžných peněz nestaví.

Samostatnou kategorií digitálních měn jsou kryptoměny, které jsou aktuálně asi nejrozšířenější a 1xbet se stala dokonce jednou z prvních sázkových kanceláří, která začala přijímat Bitcoiny. Digitální měna je tedy vytvořená elektronicky a je i tímto způsobem uložená.

Pracovat se s ní samozřejmě dá jako s běžnými penězi, to znamená, že ji můžeme také převádět od odesílatele k příjemci a lze si za ni pořizovat zboží nebo službu. A je možné je také směnit za měnu jinou.


Co 1xbet nabízí

Sázková kancelář nabízí dva typy směnáren elektronických měn a to:

V nabídce jsou Moneta.ru a Ruská pošta. První možnost je s poplatkem ve výši 2 %, u druhé musíte počítat se servisním poplatkem ještě vyšším. U Moneta.ru se sazby pohybují v rozpětí 1 až 4 % v závislosti na zvoleném způsobu platby, přičemž 4 % poplatku jsou u podobných služeb v podstatě standardem. Minimálně si musíte vložit 1 EUR, realizace převodu je okamžitá.

Moneta.ru

Jedná se o 1xbet online nástroj s velmi širokou škálou funkcí. Vznikl jako plaftorma primárně právě pro kasina, kterým poskytovala jednu z hlavních možností vkladů, časem ale svou působnost rozšířila.

Díky Moneta.ru máte k dispozici řadu platebních metod. Zahrnuje v sobě kreditní a debetní karty, bankovní převody i elektronické peněženky. Pohodlně lze díky vhodně optimalizovanému rozhraní platit také prostřednictvím mobilního telefonu.

Jakožto noví uživatelé si zde budete muset založit svůj účet a projít ověřovacím procesem, který vyžaduje zaslání dokladů totožnosti, tj. občanského průkazi a pak například průkazu řidičského. Ověřovací proces vás nikterak výrazně neomezí, vše funguje rychle a spolehlivě.

Veškeré transakce podléhají zabezpečení za pomocí šifrování, takže se nemusíte bát, systém nemůže vaše prostředky žádným způsobem ohrozit.

Nevýhody převodu přes směnárny elektronických měn

Nevýhodou je opět především omezená lokální působnost těchto platforem, které počítají primárně s ruskými hráči, vzhledem k tomu, že sázková kancelář je původně právě z této východoevropské země. Hráči z dalších evropských zemí budou muset využít jiné možnosti vkladů.