1xbet evouchers

Elektronické poukázky 1xbet – seznamte se s nimi

1xbet elektronické poukázky

Mnoho možností plateb dělá z 1xbet jednu z nejlepších sázkových kanceláří na současném trhu. Mezi dostupnými alternativami nechybí ani méně známá možnost v podobě elektronických poukázek. Co to je, jak se používají a jaké mají pro hráče přednosti?


Poukázky u 1xbet

1xbet nabízí rovněž možnost nechat si vyplatit částku prostřednictvím elektronických poukázek. Ty v principu fungují v podstatě podobně jako předplacené karty, jenom tedy nemají fyzickou podobu plastové kartičky, jedná se o speciální kódy.

Jednoduše si u partnerského prodejce, který má se sázkovou kanceláří smlouvu, tento virtuální kupón zakoupíte a ze zaplacené částky se vám peníze nabijí na poukaz. Z této sumy si pak budete moci požadovaný obnos poslat na svůj herní účet.

Poukázku bychom v podstatě mohli přirovnat k další známé službě – předplaceným kartám s kreditem do mobilního telefonu.


Seznam dostupných elektronických poukázek

S Voucher

Perfect Money e-vouchers

SydCoin Voucher

Flexepin

1x Voucher

dobírka


Výhody elektronických poukázek

Výhoda tkví především v tom, že také u tohoto typu nepotřebujete fyzicky vlastnit účet u banky, pokud ho nepotřebujeme nebo z nějakého důvodu nechceme. Samotný převod peněz na účet u sázkové kanceláře trvá jen několik minut, maximálně by měl zabrat čtvrt hodiny. Minimální výše vkladu činí 1 EUR, celá transakce není zatížena žádnými dalšími poplatky.

Jedná se o velmi pohodlnou, rychlou a spolehlivou metodu, jak si na účet vložit peníze. Elektronickou poukázku si navíc nemusíme kupovat jen pro sebe, ale můžeme ji někomu pořídit dokonce i jako dárek.


Nevýhoda elektronické poukázky

Má to však jednu podmínku: E-vouchery jsou dostupné primárně pro brazilsky a portugalsky mluvící hráče. Omezená možnost využití jen pro určité lokality je tak jednou z podstatných nevýhod tohoto způsobu platby. Pro většinu hráčů celosvětově tak zůstává z hlediska rychlosti a jednoduchosti použití stále nejlepší platební metodou vklad skrze bankovní kartu, s níž byste neměli problém nikde na světě. Navíc se s ní nepojí žádné dodatečné náklady.

Rozhodnete-li se pro nějakou méně obvyklou vkladovou metodu, než je platební karta či bankovní převod, vždy si proto zkontrolujte, jestli je ve vaší lokalitě vůbec dostupná a jaké jsou případné poplatky s transakcí spojené.

Vzhledem k desítkám platebních možností si u 1xbet tu správnou možnost nakonec určitě vybere každý. Zklamaní snad mohou být jen ti, kteří by uvítali oblíbený platební systém PayPal, tuto službu zatím sázková kancelář nenabízí.