1xbet ewallets

Široká škála platebních systémů, to je 1xbet

1xbet platební systémy

Platebních systémů existuje v současném digitálním světě mnoho. Které z nich nabízí 1xbet a jaké výhody mají?

Co nabízí 1xbet

Výhodou sázkové kanceláře 1xbet je především mimořádně široká škála různých platebních systémů. Vybírat bychom si měli zejména podle toho, jaké poplatky si tyto služby účtují, případně podle toho, jak rychle jsou schopni poskytovatelé naši transakci realizovat.

Dostupné platební systémy:

B-pay

GameCredits

NEMW

Walletone

OKPay

Perfect Money

Otopay

Onlinepay

WeChat

PayoStar

Epay

AdvCash

UpayCard

SafetyPay

MyanPay

eLipa

GlobalPay

Verve

Trustpay

Pelepare

Cashenvoy

Dostupné platební systémy s okamžitým převodem peněz:

ERIP (Belarus)

Boku, ecoPayz

ecoVoucher

PayBox

PayKwik

Paysec THB

Paysec IDR

Payeer

Podmínky jsou standardní, jak je u 1xbet zvykem. To znamená žádné servisní poplatky a minimální výše vkladu 1 EUR. Výjimkou je ecoVoucher, který vyžaduje vklad alespoň 10 EUR.

Jak s platebními systémy pracovat

Obecně lze říci, že si můžeme vybrat takový, který vyhovuje našim potřebám. Pokud potřebujeme například vložit prostředky za pomocí kryptoměn, umožňuje to třeba Payeer. Asi nejjednodušší způsob, jak si převést v těchto systémech peníze, představuje stále klasický bankovní převod, případně také platební karta.

Pro české hráče lze z podporovaných služeb doporučit například systém TrustPay, neboť je podporován prakticky všemi tuzemskými bankami. Jedná se vlastně o jakýsi zrychlený bankovní převod. Ten proběhne většinou okamžitě, u některých bank může transakce trvat cca hodinu. Jestliže trpíte jazykovou bariérou, dobrou zprávou je fakt, že web je lokalizován do slovenštiny. Placení skrze platformu tak lze doporučit i začátečníkům.

Tyto služby přirozeně většinou vyžadují registraci a následné přihlašování zvolenými přihlašovacími údaji. Vždy se řiďte při vytváření účtu instrukcemi u konkrétního poskytovatele, ne vždy je nutné ho mít. U TrustPay například stačí, abyste vlastnili účet u některé z bank, která tento platební systém podporuje.


Výhody platebních systémů

S nadsázkou lze říci, že si vybere prakticky každý. Platební systémy mají výhodu především v dobré dostupnosti, která příliš nezáleží na tom, v jaké lokalitě se hráč aktuálně nachází. Výhodou je bezpečnost při převodu peněz i rychlost vkladu.

V případě zmiňovaného TrustPay bychom tento způsob plateb mohli dokonce přímo označit za bezpečnější, než jsou samotné karty. Citlivé údaje o své kartě totiž nikam neposíláte, obchodník pouze může vidět, zda transakce proběhla úspěšně nebo ne.