1xbet cryptocurrency

Kryptoměny konečně také u sázkové kanceláře 1xbet

1xbet kryptoměny

Sázková kancelář 1xbet nabízí svým hráčům také jedinečnou možnost realizovat platby za pomocí kryptoměn. Jak to probíhá a proč se vyplatí to vyzkoušet?

Seznam podporovaných kryptoměn:

Bitcoin

Litecoin

Dogecoin

Dash

Ethereum

Monero

Zcash

GameCredits

NEM

Bytecoin

Sibcoin

DigiByte

Bitcoin Gold

QTUM

SRATIS

Ripple

TRON

BitShares

Jaké výhody mají platby v kryptoměnách

Výhody sázení u 1xbet vyplývají především z obecných vlastností kryptoměn. Platbu lze realizovat rychle, cca v pěti minutách. Rovněž je naprosto bezpečná, protože nesdílíte žádné citlivé informace. Na rozdíl od jiných metod zůstávají kryptoměny zcela anonymní.

U 1xbet lze doporučit primárně platby Bitcoinem, neboť se jedná o kryptoměnu, která je nejstarší, má již vybudovanou silnou pozici a je dostatečně stabilní. Hodnota Bitcoinu navíc stoupá a lze předpokládat, že se v něm ukrývá výrazný potenciál.

K tomu, abyste si mohli tímto způsobem vložit peníze, potřebujete vlastní účet. Dál už se hraní s kryptoměnami z pohledu sázkových kanceláří neliší od běžnějších platebních metod. Stačí si tak dobít požadovanou částku a platbu potvrdit.

Kryptoměny a legislativa

Kryptoměny se například v ČR nepovažují za platební prostředek jako jiné měny. Podobně je na tom většina států, výjimkou je například Švédsko. Z toho mohou za určitých okolností hráči těžit.

Rozhodně bychom totiž mohli tvrdit, že hra hraná s vkladem v kryptoměnách zcela nesplňuje definici hry hazardní. A právě to je velmi silným argumentem vzhledem k tomu, že aktuálně zrovna v České republice probíhají stále intenzivnější snahy o regulaci celého byznysu.

Kryptoměnová peněženka Skrill

Na narůstající popularitu kryptoměn reaguje také oblíbená internetová peněženka Skrill. Ta na trh přišla s vlastní peněženkou umožňující kryptoměny nakupovat a prodávat. A i v tomto směru bohužel na uživatele dolehla regulace ze strany státu. Tentokrát ale kvůli kryptoměnám jako takovým. Smůlu tak mají zájemci z Ruska nebo USA, jimž se tato možnost nenabízí.


Nevýhody platby v kryptoměnách

Kryptoměny charakterizuje vysoká volatilita neboli rozpětí kurzu (zjednodušeně vysvětleno tedy to, jak prudké jsou cenové výkyvy daného aktiva). Jejich hlavní myšlenkou je decentralizovanost, nad kryptoměnami původně neměla hlavně dozírat žádná autorita v podobě vlády či banky. Tím se mělo zabránit jejímu ovlivňování, možnosti ji padělat atd.

A právě tato výhoda se tak brzy proměnila v hlavní problém, který se s digitálními měnami pojí. Některé státy, jak již bylo řečeno, přikročily k jejich omezení, protože je zkrátka kvůli ochraně investorů nutné vnést do původně zcela nekontrolovatelného svébytného ekosystému určitá pravidla. Proces ustálení však zřejmě bude ještě velmi dlouhý.