1xbet cash

Sázíte? Sázejte díky 1xbet na jistotu a plaťte v hotovosti

1xbet hotovost

Platba v hotovosti je nejstarším a osvědčením způsobem převodu peněžních prostředků. Jak se zdá, ani bankovní převod a ani platba kartou a další moderní metody zatím klasické vklady prostřednictvím hotovosti nevytlačí. Jak je na tom v tomto směru 1xbet?


Co nabízí 1xbet

Tento oblíbený způsob vkladu je u sázkové kanceláře samozřejmě rovněž možný, a to prostřednictvím služby Svyaznoy. Jiná služba zatím k dispozici není.

Převod probíhá jednoduše, na pobočce zadáváte údaje vlastní a údaje příjemce. U sebe byste pro tento účel měli mít cestovní pas a potřeba je rovněž vaše telefonní číslo. U adresáta se pak standardně vyžaduje příjmení, jméno, jeho číslo mobilního telefonu, místo určení převodu. Takto podrobně je nutné zadání informací pouze při první transakci. Následně můžete všechny převody už realizovat pouze s cestovním pasem.

Rychlostí, kvalitou poskytovaných služeb a ani nákladovostí se Svyaznoy nikterak nevymyká jiným podobným službám, vše funguje zcela standardně. Poskytovatel si v rámci Ruska bere provizi ve výši 1,5 % z převáděné částky, pro země SNS pak platí vyšší sazba 2 %.

Převod se realizuje ihned. Odesílatel bude o úspěšném připsání prostředků také neprodleně informován.

Výhody hotovostního vkladu

Hotovost i v digitální době představuje pro řadu hráčů jakousi jistotu. Mnozí bezhotovostním online platbám nedůvěřují, obávají se rizika zneužití citlivých údajů o své platební kartě. Při vkládání hotovosti se ničeho podobného bát nemusíte. Navíc není nutné absolvovat jakýkoli další proces, nemusíte si zakládat žádnou virtuální peněženku, nemusíte jít do banky, abyste si v ní pořídili účet, nevyžaduje se po vás vlastnictví karty a nepotřebujete dokonce ani chytrý telefon.

Nevýhoda vkladové metody

Obecně lze za nevýhodu považovat omezenou dostupnost. Tato vkladová metoda existuje pouze jediná, přičemž hráči musejí počítat s tím, že Svyaznoy působí primárně v Rusku.

Další jednoznačná nevýhoda, která je vlastní všem způsobům vkládání hotovosti na libovolné kamenné pobočce 1xbet, tkví především v tom, že se na dané místo musíte nejprve dostat. A to vám zabere čas, který byste v mnoha případech mohli využít úplně jinak. Limitováni jste také otevírací dobou dané provozovny. Například platby kartou se oproti tomu zpracovávají nepřetržitě, takže dobít si účet potřebnou částkou můžete doslova během okamžiku. Navíc kvůli tomu nemusíte opustit pohodlí svého domova.

Posledním úskalím je to, že i u hotovostních plateb se musíme připravit na možná legislativní omezení.