1xbet paymentsystems

Plaťte jinak, naučte se používat v 1xbet e-peněženky

1xbet e-peněženky

Elektronické peněženky se rovněž řadí k velmi často využívaným možnostem převodu peněz ve světě sázkových kanceláří. Proč a jak jejich prostřednictvím realizovat vklady a výběry přes 1xbet?


Co to je elektronická peněženka

Elektronické peněženky se ve světě online sázkových kanceláří používají velice často. Peněženka plní funkci jakéhosi prostředníka. Hráč díky tomu není nucen sdělovat při hraní citlivé informace o své kartě. V principu si je většina peněženek z hlediska používání poměrně podobná. Rozdíly mohou být hlavně v nákladovosti konkrétních typů a v jejich spolehlivosti.

Nicméně pokud si zvolíme některého ze známých poskytovatelů, například oblíbenou e-peněženku Skrill, rozhodně není nutné se o bezpečí vložených prostředků jakkoli obávat. Skrill podobně jako další známá peněženka Netteller z bezpečnostních důvodů vyžaduje ověření osobních údajů. Před založením svého účtu tak budete muset poskytovateli ukázat kopii dokladu totožnosti. Ještě pak navíc nutné přiložit například fakturu za elektřinu.

Proč e-peněženky

Obliba peněženek pramení z toho, že transakce nebývají zatížené tak vysokými poplatky jako u bank a probíhají ihned. Internetové peněženky jsou také bezplatné, založíte si je zcela zdarma, navíc nemusíte nic platit ani za jejich vedení. Tyto popsané výhody pak platí i pro realizaci transakcí u 1xbet.


Jak si převádět peníze do e-peněženek

Dostupné vkladové 1xBet metody se u jednotlivých peněženek liší, mezi nejčastější a nejvíce používané patří zejména platba kartou, případně klasický bankovní převod. V závislosti na zvolené metodě pak provozovatelé počítají i různé poplatky. Pozor, někdy také není možné uvítací sázku vyměnit za vklad uskutečněný prostřednictvím nové peněženky. Je to způsobené licencí evropských kasin, protože kasino potřebuje svého nového uživatele podle prvního vkladu identifikovat. V rámci prvního vkladu tak hráč nemůže zůstat anonymní.


Podporované e-peněženky u 1xbet

QIWI

WebMoney

YandexMoney

Netteller GO

Skrill

Asi nejpopulárnější z výše uváděných peněženek je platforma Skrill. Naopak celosvětově nejoblíbenější platební systém 1xBet PayPal zde dostupný není. V nabídce taktéž nechybí systém Todito Cash, který sice není v pravém slova smyslu elektronickou peněženkou, ale v principu se těm nejznámějším velmi podobá.


U internetové peněženky Skrill navíc můžete skrze její rozhraní také platit těmito službami:

Rapid Transfer

Nordea Solo

Dankort,

PostePay

CartaSi

Skrill 1-Tap

Efecty

Pago Fácil

Rapi Pago

Servipag

Red Link

HSBC,

Santander Rio

Banco de Chile