Anglie byla ve svém semifinále dokonalá, ale očekávejte, že si Eddie Jones poradí

Později téhož dne hráli Harlekýni v Bristolu a samozřejmě mi všichni angličtí chlapci dávali trochu, jak by měli, ale z pohledu kiwi to bylo snazší vzít, protože s výsledkem se nedalo polemizovat. Musel jsem to vzít, protože Anglie setřela All Blacks z parku. Ve hře nebyla žádná oblast, kde bych mohl rozumně argumentovat, že Nový Zéland vyhrál. Anglie se ve fyzické bitvě prosadila, zvítězila na ziskové linii, zvítězila v soutěži územních kopů a vyhrála set kus. Rozhodnutí vybrat si Scotta Barretta selhalo, protože se zdálo, že Nový Zéland má na frontě příliš 22Bet bonusz mnoho možností a nevěděl, kterou cestou se vydat.Anglie měla také výhodu ve skrumáži a byla na špičce při poruše – bylo to komplexní. Anglický Eddie Jones zasáhl Gatlanda: „Užijte si play-off o třetí místo“ Přečtěte si více

Cítil jsem, že All Blacks potřebovali rychlý start. Během prvních 10–15 minut potřebovali dostat Anglii pod skutečný tlak, zkusit pokus, možná dva a vynutit si reakci. Ale stal se opak. Výkon Anglie v první polovině byl především o jejich útoku. Bylo to založeno na jejich síle, když se Vunipolas a Manu Tuilagi dostali přes čáru zisku a poskytli Anglii rychlý míč. Kolikrát jsme při těchto úvodních výměnách viděli Kylea Sincklera, jak nakláněl míč nebo pohyboval míčem dozadu k Georgovi Fordovi? Anglie použila i druhou vlnu, což je možná něco, co si doposud držely v rukávu.Ale tato rychlost míče jim umožnila posunout útočný bod a vybudovat si náskok.

Abych byl upřímný, měl to být spíše náskok. Bylo to tak úplné představení, že jsem tam seděl a myslel si, že po 30 minutách by se All Blacks ulevilo, kdyby byl jen sedm bodů dolů. Anglie však v poločase získala 10 bodů k dobrému, a oni prostě přijali, že to bude stačit, a přešli na územní kopací hru. Zaplavili poruchu – opět byli Tom Curry a Sam Underhill vynikající – a Anglie svou obranou prostě udusila Nový Zéland.

Při nespočetných příležitostech jsme viděli Tuilagiho vystupovat z řady a nutit Nový Zéland zpět dovnitř.Míček se najednou nelepil, odskok míče nešel jejich cestou a podpůrní běžci nebyli ve správný čas na správném místě. Zatímco jsme mohli vidět, jak Ardie Savea vykládá, nebo Richie Mo’unga tak učinil Beauden Barrett, nestalo se tak a Nový Zéland se ocitl v situaci, v níž před tímto turnajem nebyli. obrací se na Wales po „nepříjemné“ revizi porážky Anglie Přečtěte si více

Anglie také velmi dobře bránila na hranách a surové tempo Jonnyho Maye a Anthonyho Watsona je velkým rozdílem. Dokázali zablokovat útočníky, kteří zaplavili kanály v těchto 15metrových kanálech, a až v posledních několika minutách zápasu se jim Nový Zéland podařilo obejít.Zpočátku se opravdu pokoušeli nahrát venkovní kanály Codie Taylor, Anton Lienert ‑ Brown a Jack Goodhue, ale May a Watson udělali tak dobře, že s touchline zacházeli jako s extra obráncem a odhalovali hrozbu. Nový Zéland vám může opravdu ublížit, když si udělají trochu zuby a zbaví se zátěže, ale pravděpodobně bych mohl na jedné straně počítat, kolikrát se jim to podařilo, protože angličtí obránci byli skvělí, když to vypnuli.

< p> Otázkou za milion dolarů je, zda ji Anglie může podpořit proti Jihoafrické republice. Předtím jsem řekl, že je tak těžké vyrobit takové představení – které vás emocionálně tolik vezme – a opakovat to o týden později. To znamená, že v Anglii je tento týden vše o tom, aby se dostali do psychické pohody.Nyní jsou favority na trofej, ale očekávám, že Eddie Jones udělá vše, co bude v jeho silách, aby zjistil, že by Jihoafrická republika měla být, a bezpochyby Rassie Erasmus udělá totéž.

Nebylo by žádným překvapením vidět Eddie provedl několik změn na straně – možná bude muset kvůli zraněním – ale to pomáhá osvěžit věci a znovu se zaměřit. Na této straně je saracénská páteř, kterou nezmění, ale jinde mohou být jedna nebo dvě. Pokud jde o plán, viděli jsme, jak se k zápasu postaví.Fyzicky i z hlediska standardu očekávám ještě přísnější test z Jižní Afriky, ale myslím si, že Anglie bude schopna vytvořit více útočných příležitostí, pokud dokáže zkrátit obranu Springboků. Rozpis: zaregistrujte se a získejte týdenní e-mail rugbyového odboru.

Líbilo se mi, že na konci zápasu s Novým Zélandem jsme neviděli příliš mnoho oslav od hráčů Anglie. Rád si myslím, že část z toho byla z úcty k All Blacks, ale cítím, že všichni tuto skupinu hráčů oceňují, že zbývá ještě jeden krok.Všichni vypadají na stejné vlnové délce a je si vědom toho, že práce ještě není hotová.

U All Blacks bude nevyhnutelné vyšetřování, jako tomu bylo v roce 2007, a já se divím moudrosti trenérů, kteří předem oznámí, že odejdou po turnaji. Viděli jsme to s Joe Schmidtem, Warrenem Gatlandem a Stevem Hansenem a ani jeden z nich se nedostal do finále. Pokud existuje jedna věc, jsem si jistý, že jejich vítězná jízda skončila, je to tak, že Nový Zéland bude pro ni dlouhodobě lepší.